userów na stronie: 0 gości na stronie: 1
|
|
|
Laureaci "HENRYCZKÓW"
wyróżnienia przyznawanego od roku szkolnego 2001/2002 przez
Radę Pedagogiczną
|
Rok szkolny 2020/2021
- Aleksandra Skotarczak - za działalność artystyczną
- Maja Hrehorowicz i Aleksandra Skotarczak - za promocję nauki
- Maja Hrehorowicz - za działalność na rzecz wolontariatu
- Karolina Pilarek - dla najlepszego sportowca
Rok szkolny 2019/2020
- Justyna Stangryciuk - za działalność samorządową
- Maciej Kubicki - za godne reprezentowanie szkoły
- Bożena Lehsa - za promocję nauki
- Wiktoria Ogórek - za działalność na rzecz wolontariatu
- Marta Zagajewska - za działalność na rzecz wolontariatu
Rok szkolny 2018/2019
- Natalia Nowak - za godne naśladowania zaangażowanie w życie szkoły
Rok szkolny 2017/2018
- Wojciech Cyperski - za niezawodność (LO)
- Patryk Waszczuk - za renesansową osobowość (LO)
- Krzysztof Kloc - za godną postawę i strażacka pasję (LO)
Rok szkolny 2016/2017
- Jakub Włodarczyk - za niebanalną osobowość i promocję nauki (LO)
- Sandra Mosak - za działalność artystyczną i kulturalną (GIM)
- Monika Noga - za renesansową osobowość (LO)
- Grzegorz Bryk - za godne reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym (LO)
Rok szkolny 2015/2016
- Patrycja Romanowska - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu (LO)
- Daria Sadowska - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu (GIM)
- Igor Majchrzak - za promocję nauki (GIM)
- Laura Smolarczuk- za działalność artystyczną i kulturalną (LO)
- Laura Smolarczuk - za najlepszą frekwencję (LO)
- Klaudia Pawełek - za działalność społeczną (LO)
Rok szkolny 2014/2015
- Milena Stuleblak i Mateusz Gut - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
- Konrad Lekan - za działalność artystyczną i kulturalną
- Paweł Peła - za najlepszą frekwencję
- Eryk Fedyniak - za działalność społeczną
Rok szkolny 2013/2014
- Oliwia Marszałek oraz Mateusz Wardak - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
- Daria Korowajczyk - za działalność artystyczną w zakresie piosenki
- Justyna i Ewelina Łopata - za najlepszą frekwencję
- Patrycja Gniewczyńska - za działalność na rzecz innych
- Andrzej Wygaś - za aktywną działalność społeczną oraz godne reprezentowanie szkoły
Rok szkolny 2012/2013
- Adrian Zieliński - za działalność społeczną
- Arlena Hanc oraz Mateusz Tomczyk - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
- Sylwia Krążko - za działalność artystyczną w zakresie teatru i tańca
- Damian Gałkowski- za promowanie swoją sportową postawą wizerunku szkoły.
Rok szkolny 2011/2012
- Michał Staśkiewicz - za działalność samorządową
- Beata Drzewiecka i Szymon Narbut - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
- Monika Pela - za działalność kulturalną i artystyczną
- Michał Litwin - człowiek, na którego zawsze można liczyćz.
Rok szkolny 2010/2011
- Jan Stanisław Bukowski - za działalność społeczną
- Mariusz Wójcik - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
- Justyna Kosmalska - za działalność kulturalną i artystyczną
- Dominik Wolski - za twórcze działania w przestrzeni multimedialnej i Internetu (e-Henryczek).
Rok szkolny 2009/2010
- Paweł Kempa - promocja nauki
- Marlena Kucharska- za działalność społeczną
- Celina Kucharska - najlepszy sportowiec
- Piotr Malinowski - najlepszy sportowiec
- Aleksandra Berlińska - działalność kulturalna i artystyczna
- Anna Knap - najlepszy dziennikarka.
Rok szkolny 2008/2009
- Tomasz Pobol- za działalność społeczną
- Patrycja Paszkiewicz - najlepszy sportowiec
- Łukasz Kalwasiński - najlepszy sportowiec
- Milena Jażdżewska - działalność artystyczna w zakresie muzyki
- Sandra Krajewska - działalność artystyczna w zakresie sztuk plastycznych
- Hubert Franas - najlepszy dziennikarz.
Rok szkolny 2007/2008
- Joanna Górska- za zaangażowanie na rzecz innych
- Emilia Polechońska - najlepszy sportowiec
- Paweł Kowalewski - najlepszy sportowiec
- Anna i Emila Dziecinne - działalność artystyczna i kulturalna
- Daniel Czerniawski - najlepszy dziennikarz.
Rok szkolny 2006/2007
- Ewa Tkacz - za zaangażowanie na rzecz innych
- Aleksandra Fedejko - najlepszy sportowiec
- Rafał Gertig - najlepszy sportowiec
- Mateusz Zachciał - animator zdarzeń kulturalnych
- Marlena Zdunek, Ewa Tkacz, Katarzyna Lach, Łukasz Krążko - uczestnicy życia artystycznego
Rok szkolny 2005/2006
- Agnieszka Pestka - za zaangażowanie na rzecz innych
- Magdalena Kudźma - najlepszy sportowiec
- Bartosz Rzepczyński - najlepszy sportowiec
- Katarzyna Łuczkowska - najlepszy dziennikarz.
Rok szkolny 2004/2005
- Ewa Hałkowska,
- Milena Siwiuk
- Krzysztof Surowiec
- Jacek Broniszewski,
- Ryszard Pertman
Rok szkolny 2003/2004
- Martyna Adamczyk
- Tomasz Kłosiewicz
- Barbara Materka
- Krzysztof Kuczun
- Rafał Wajszczyk
- Anna Chylewska
Rok szkolny 2002/2003
- Marta Gierczyńska,
- Marta Jarzębska
- Anna Janakiewicz,
- Paweł Ambroziak
- Marian Suchanowski
- Monika Konecka
Rok szkolny 2001/2002
- Maria Sadowska
- Anna Falkowska,
Piotr Ciesielski
- Agata Miatkowska
- Monika Latańska
- Klasa IV "d"
|
[przejdź do strony głównej]
| |