15 czerwca 2020 r. rusza rekrutacja do
I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Sławnie

»» Rekrutacja do I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Sławnie na rok 2020/2021 będzie odbywała się tradycyjnie.

»» Kandydat powinien wydrukować i wypełnić wniosek o przyjęcie do szkoły i przesłać go listownie (lub dostarczyć osobiście) wraz z oryginałem świadectwa ukończenia szkoły albo jego kopią (poświadczoną przez dyrektora).

Uwaga!
W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty wniosek o przyjęcie do szkoły, w tym wymagane załączniki, można składać elektronicznie.

Zapisy:
w Zespole Szkół w Sławnie im. Jana Henryka Dąbrowskiego
ul. Cieszkowskiego 4
76-100 Sławno
e-mail: licslawno@poczta.onet.pl
Dodatkowe informacje pod numerem: tel. 59 810 7662

Uwaga! Szkolny regulamin rekrutacji w I Liceum Ogólnokształcacego dla Dorosłych w Sławnie, w tym ważne terminy tutaj - otwórz dokument.

Druk podania o przyjęcie do szkoły: pobierz tutaj.

Szanowni Państwo, nasi przyszli Słuchacze!

»» I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych to SZKOŁA BEZPŁATNA dla absolwentów szkół: branżowych I stopnia, zawodowych, podstawowych i gimnazjów.

»» Nauka dla rozpoczynających szkołę od pierwszego semestru trwa cztery lata, czyli osiem semestrów. Absolwenci zasadniczych szkół zawodowych są przyjmowani od razu na trzeci semestr i obejmuje ich skrócony, dwuletni cykl kształcenia (trzeci, czwarty, piąty, szósty semestr).

»» Zdajemy sobie sprawę jak istotną rolę odgrywa dzisiaj wykształcenie. Chcemy stworzyć Wam szansę na zdobycie lepszej pracy poprzez ukończenie szkoły średniej i uzyskanie świadectwa dojrzałości. Wierzymy, że w ten sposób otwieramy także drogę do dalszego kształcenia.

»» Pracujemy w systemie zaocznym. Zajęcia odbywają się w piątki i soboty co dwa tygodnie, w semestrze spotykamy się na dziesięciu zjazdach. Możecie zdobyć średnie wykształcenie, nie rezygnując z pracy i codziennych obowiązków.

»» Zapewniamy przyjazną atmosferę i pomoc w rozwiązywaniu problemów. Każdy słuchacz może liczyć na indywidualne traktowanie i zrozumienie. Wspieramy szczególnie osoby, które wracają do szkoły po wielu latach przerwy. Rozumiemy, że nie jest to łatwa decyzja. Nasz system kształcenia jest szczególnie dogodny dla tych, którzy obciążeni są obowiązkami rodzinnymi, czy zawodowymi.

»» W sławieńskim liceum spotkacie kadrę nauczycielską, posiadającą doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi oraz uprawnienia egzaminatorów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.

»» Mamy też dla Was znakomitą bazę lokalową - nowoczesne pracownie przedmiotowe i strefę relaksu.

Teraz szczególnie ważne!
Posłuchajcie naszych abolwentów i obejrzyjcie klika zdjęć z codzienności
I LO dla Dorosłych w Sławnie.